“Photo of the day”/ Rama tregon se çfarë i tha këtij punëtori

Kryeministri Edi Rama i ka habitur të gjithë me pozicionimin e duarve përballë një punëtori gjatë inspektimit dhe vendosjes së pllakës së parë në bulevardin e ri të Tiranës.

Në foto kreu i qeverisë ka marrë një pozicion sikur kërkon të bëjë boks me punëtorin që ka përballë.

Mirëpo, pas postimit të kësaj foto nuk munguan komentet nga qytetarët në rrjetin social “Facebook” se çfarë i ka thënë ai puntorit të bulevardit.

Ndërkohë, ka qenë vetë kreu i qeverisë që ka shuar kureshtjen e shumë komentuesve duke treguar se çfarë i ka thënë punëtorit në ato momente.

“I thashë punëtorit që më dha dorëzat, hajde bëjmë pak nxemje se ngrimë”, shkruan Rama te komentet në “FB”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/rama-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/rama-2.jpg","attachment_id":612906},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/koment-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/koment.png","attachment_id":612910}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *