Rama, ironi me Bashën: PD ka në program nga një kalorifer për çdo shtyllë

rama-kryeministriKryeministri Edi Rama ka ironizuar me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për akuzat në lidhje me punonjësit e OSHEE-së, për të cilët tha se po punojnë duke rrezikuar edhe jetën dhe shpëtohen nga banorët e zonave.

“Lulëzimi thotë Qeveria po i le punonjësit e OSHEE nëpër shtylla që të ngrijnë! Në programin e PD parashikohen kaloriferë në çdo shtyllë”, është statusi në Facebook, me të cilin Rama i përgjigjet kryetarit të opozitës

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama, ironi me Bashën: PD ka në program nga një kalorifer për çdo shtyllë”

  1. Qytetar says:

    Po çmerreni me atë trap.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *