FOTO LAJM/ Berisha i ka varur shpresat për fitore tek një… pupac

Sali Berisha ka postuar në FB, këtë foto.

Ai thotë se ky pupac është lajmësi i fitores së zgjedhjeve të 2017-s nga ana e PD-së.

“Ogur i bardhe! Lajmesi i fitores”, shkruan Berisha.

Janë katandisur aq keq, sa tani e presin fitoren nga qielli.

pupac

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Berisha i ka varur shpresat për fitore tek një… pupac”

 1. josephina says:

  Bashk me borën paskan mbledhur dhe bajga, 50% bajga nuk del i pastër Sali. :p

 2. santiago says:

  po ti vinte nje karrot tek hunda,do ngjante si hunda e Sales

 3. DYPLLOMSHI says:

  e ka emrin dordolec si puna jote gazetar halabak

 4. mergim tari says:

  Ato njollat e zeza mua me duken me keq se bajgat.
  Gjithsesi Munson edhe nje elemnt fitoreje …….. PRESHI ……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *