FOTO LAJM/ Berisha i ka varur shpresat për fitore tek një… pupac

Sali Berisha ka postuar në FB, këtë foto.

Ai thotë se ky pupac është lajmësi i fitores së zgjedhjeve të 2017-s nga ana e PD-së.

“Ogur i bardhe! Lajmesi i fitores”, shkruan Berisha.

Janë katandisur aq keq, sa tani e presin fitoren nga qielli.

pupac

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Berisha i ka varur shpresat për fitore tek një… pupac”

 1. josephina says:

  Bashk me borën paskan mbledhur dhe bajga, 50% bajga nuk del i pastër Sali. :p

 2. santiago says:

  po ti vinte nje karrot tek hunda,do ngjante si hunda e Sales

 3. DYPLLOMSHI says:

  e ka emrin dordolec si puna jote gazetar halabak

 4. mergim tari says:

  Ato njollat e zeza mua me duken me keq se bajgat.
  Gjithsesi Munson edhe nje elemnt fitoreje …….. PRESHI ……

Lini një Përgjigje te josephina Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *