FOTOT/ 12-vjeçarja vret veten “live” në FB pasi u përdhunua nga kushëriri, por s’mbaron me kaq…

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Cedartoën në Georgia, SHBA.

Një 12-vjeçare ka transmetuar “live” në FB vetëvrasjen e saj.

Katelyn Nicole Davis tha se do të vetëvritej pasi u përdhunua nga një kushëri i saj.

Ajo më pas vari vetën në kopshtin e shtëpisë.

Por e keqja nuk mbaron këtu.

Videoja po qarkullon nga një rrjet social në tjetrin dhe policia lokale nuk po mundet ta fshijë nga rrjeti atë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-163.jpg","attachment_id":"613108"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-151-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-151.jpg","attachment_id":"613109"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-145.jpg","attachment_id":"613110"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-4.png","attachment_id":"613111"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-125.jpg","attachment_id":"613112"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-110.jpg","attachment_id":"613113"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *