FOTOT/ Femra shtatzënë “vizitohet” nga hajdutët, por…ngatërruan shtëpi!

Një histori sa e çuditshme dhe qesharake i ka ndodhur një femre në Britaninë e Madhe.

Sophie nga Bristol, dëgjoi zhurma dhe pa t’i shpërthehej dera e shtëpisë nga dy hajdutë me maska të armatosur me thika dhe shkopa bejsbolli.

Ajo largoi fëmijët dhe u përball me ta, madje mori edhe disa goditje.

Ata kishin shkuar për të bastisur një shtëpi ku kishte kanabis, por kishin ngatërruar adresë.

Kur e kuptuan diçka të tillë, i kërkuan falje zonjës së shtëpisë dhe u larguan qetësisht.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-164.jpg","attachment_id":"613132"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-152-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-152.jpg","attachment_id":"613133"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-146-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-146.jpg","attachment_id":"613134"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *