FOTOT/ “Herkuli!” Ky njeri peshon 430 kg, dhe sa shumë që ha

Ky i ri nga Pakistani i ka vënë një qëllim vetes: të shndërrohet në Herkulin real.

Ai quhet Arbab Khizer Hayar dhe është 25 vjeç.

Peshon 431 kg dhe është 190 cm i gjatë.

Ai konsumon 10 mijë kalori në ditë në saj të 36 vezëve që ha çdo mëngjes dhe 3 kg mish çdo ditë.

Ëndërron të bëhet një peshëngritës dhe mundës profesionist.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-166-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-166.jpg","attachment_id":"613148"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-154-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-154.jpg","attachment_id":"613149"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-148-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-148.jpg","attachment_id":"613150"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-140.jpg","attachment_id":"613151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-127-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-127.jpg","attachment_id":"613152"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-112.jpg","attachment_id":"613153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-93-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-93.jpg","attachment_id":"613154"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-83.jpg","attachment_id":"613155"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-69.jpg","attachment_id":"613156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-63.jpg","attachment_id":"613157"}]

1 komente në “FOTOT/ “Herkuli!” Ky njeri peshon 430 kg, dhe sa shumë që ha”

  1. Albani says:

    Ky nuk eshte herkuli,por kapuli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *