Lirohet me kusht Ramush Haradinaj

ramush franc
Është liruar nga ndalimi policor, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka raporton nga seanca se Gjykata në Colman të Francës, pas shqyrtimit të dokumentacionit për rreth një orë, ka vendosur që Haradinaj të lihet i lirë me kusht që të mos dalë nga Franca dhe të lajmërohet tek autoritetet dy herë në javë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Lirohet me kusht Ramush Haradinaj”

  1. Relax says:

    Pas inaugurimit te Presidentit Tramp do lirohet perfundimisht,keshtu te gjithe nga pak do te jene te,kenaqur, edhe shqiptaret edhe serbet,edhe Thaci,…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *