E njohu në FB, i riu përdhunon 30-vjeçaren te kthesa e Kamzës

perdhunimU njohën në Facebook, i zuri rrugën te kthesa e Kamzës dhe e përdhunoi.

Një i ri nga kryeqyteti ka abuzuar seksualisht me një 30-vjeçare që e njohu në FB.

Pas përdhunimit, ai e la të lirë dhe u largua teksa policia e ka shpallur në kërkim.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12.01.2017, është paraqitur në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 3, shtetasja T. K., 29 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila ka kallzuar se shtetasi:

– G. Gj., 31 vjeç, banues në Tiranë Në afërsi të kthesës së Kamzës, më datë 05.01.2017, ka kryer marrëdhënie seksuale, me këtë shtetase kundra dëshirës së saj.

Kjo shtetase ishte njohur në rrjetet sociale me G. Gj., pak kohë më parë.

Menjëherë është bërë shpallja në kërkim policor dhe po punohet për kapjen e këtij shtetasi. Materialet proceduriale i’u kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, parashikuar nga Neni 102 i Kodit Penal.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “E njohu në FB, i riu përdhunon 30-vjeçaren te kthesa e Kamzës”

 1. Emigrant USA says:

  Ajo per ate Pune shkoni deri te kthesa e kamzes per cfare shkoi

  1. frefi says:

   Po mire ja ka bere i ka pastruar oxhakun.ajo per ate pune i ka vajtur si vajti per tu lyer me krem .tpars

 2. harillaqi says:

  Mire ja ka bere kesaj lloje femre qe e ka perdhunuar.Ku ne verin e semes shkonte kjo me nje njohje ne fb? Ajo e ka kerkuar vete dhe e ka kruajtur.Prandaj ne ksi rastesh policia te mos e kerkoi kot ate mashkull.Faji eshte i asaj femre.

 3. qefli says:

  si duket paka njel keq per lek tjetra….
  e bere qefin merri dhe leket

 4. Arber says:

  O kafshe shekullore, ne te gjithe boten denohen aktet e perdhunimit, si shfaqje te shkeljes se te drejtave te njeriut. Perdhunuesi duhet te kalbet ne burg.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *