VIDEO e pabesueshme: Delja “masakron” bareshën

deljaKjo video është filmuar në një fshat të Gjermanisë.

Një femër me bagëtitë e saj po ecte në rrugë kryesore kur ato u trembën nga një makinë që po vinte dhe e plasën përtokë bareshën.

Por nuk mbaroi me kaq.

Një dele “inatçore” shihet të godasë fuqishëm sërish bareshën duke e rrëzuar përtokë.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO e pabesueshme: Delja “masakron” bareshën”

 1. ujku says:

  eshte ujk me lekure deleje

 2. ujku says:

  eshte ujk me lekure deleje
  fiks amerika qe duket paqesore, demokratike e tjera vlera

 3. ujku says:

  eshte ujk me lekure deleje
  fiks amerika qe duket paqesore, demokratike e tjera vlera …..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *