VIDEO/ Femra e “pushtuar” del nudo dhe vjedh makinën e policisë

womanNjë ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Arizona të SHBA-së.

Një vazjë e quajtur Lisa Luna ka dalë nudo në rrugë dhe ka vjedhur një makinë policie, duke i dhënë me një shpejtësi të lartë.

Kur është ndaluar ajo thotë se nuk mban mend asgjë nga ato që bëri.

Familja thotë se ajo ka qenë e pushtuar nga shpirtrat e këqinj.

Megjithatë kjo nuk e ndaloi policinë ta padisë me disa akuza.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *