Atentat menaxherit të një lokali nate në zonën e ish-Bllokut në Tiranë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

policia-rrugore-nateMenaxheri i një lokali nate në Tiranë, është tentuar të vritet duke u gdhirë e shtuna.

Sipas policisë, rreth orës 04:35, në rrugën Ismail Qemali, në zonën e ish bllokut, është plagosur me armë zjarri, në pjesën e kofshës, shtetasi A. A., 31 vjeç.

Sipas policisë, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që “News24”, raporton se i plagosuri është shtetasi Artur Aligjoni dhe punonte si menaxher i një loakli nate në zonën e ish-Bllokut.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve të kësaj vepre kriminale.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *