FOTOT/ “Epoka e Akullnajave”, shihni çfarë i ndodh dhelprës në Danub

Këto foto janë shkrepur në Gjermani.

Një dhelpër ka ngrirë në ujërat e lumit Danub ku ishte rrëzuar një javë më parë.

Skena është sa e dhimbshme dhe qesharake pasi të kujton pjesë nga filmi “Epoka e Akullnajave”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-196-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-196.jpg","attachment_id":"614335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-184.jpg","attachment_id":"614336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-178-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-178.jpg","attachment_id":"614337"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *