FOTOT që provojnë pse sa herë themi Dubai, mendojmë për luksin

Vitet e fundit, Dubai është kthyer në simbolin e jetës së luksit.

Në vetëm 30 vjet, fshati që shfrytëzohej për peshkim është kthyer në një prej qyteteve më të pasura të botës.

Fotot e mëposhtme tregojnë më mirë se çdo gjë tjetër se pse sa herë themi Dubai, ne mendojmë luksin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-3.jpg","attachment_id":614229},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-5.jpg","attachment_id":614231},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-4.jpg","attachment_id":614230},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-6.jpg","attachment_id":614232},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-16.jpg","attachment_id":614228},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-9.jpg","attachment_id":614235},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-15.jpg","attachment_id":614227},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-8.jpg","attachment_id":614234},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-10.jpg","attachment_id":614222},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-7.jpg","attachment_id":614233},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-14.jpg","attachment_id":614226},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-11.jpg","attachment_id":614223},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-12.jpg","attachment_id":614224},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/dubai-13.jpg","attachment_id":614225}]

1 komente në “FOTOT që provojnë pse sa herë themi Dubai, mendojmë për luksin”

  1. maximus says:

    na çate mender b***n me kete dubain, kuse une do te thosha se sa here mendoj dubain, me vete mendje te thaset e zinj dhe percet e grave qe duan ta mbajne femren ne eresire te plote dhe pa te drejta, me shkon mendja te burrat me fustan te bardhe qe ngrejne b***n perpjete nga mengjesi ne darke , me shkon mendja tek skllaverimi qe u behet sklleverve te huaj qe punojne aty, etj etj listen e kam shume te gjate, eshte çeshtje kohe ky lluks ne kete vend, do vije koha qe keta pseudo borgjeze do ta blejne litrin e ujit 10 fish me çmimin qe po shesin arin e zi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *