VIDEO/ E tradhton e dashura, rusi e hedh në koshin e plehrave!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

koshNjë mashkull rus nuk e ka përmbajtur dot veten kur mësoi se e tradhtonte e dashura.

Ai e ka marrë dhe e ka hedhur në koshin e plehrave.

Nuk dihet saktë qyteti ku ka ndodhur ngjarja, por hakmarrja e mashkullit rus ka qenë vërtetë poshtëruese.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *