VIDEO/ Momenti i frikshëm: Rrufeja godet avionin në fluturim

planeKjo video është filmuar në 2 janar por vetëm sot ka dalë online.

Një avion është goditur në ajër nga rrufetë.

Boeing 747 u ngrit nga aeroporti i Moskës “Vnukovo” dhe pas 20 minutash në ajër u godit.

Fatmirësisht ai u ul në Sochi pa probleme megjithëse pati disa dëme materiale.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *