Ekzekutim mafioz në Vlorë, ja kush është viktima

skene krimiRefit Toro u qëllua sot rreth orës 17:57, në vendin e quajtur “Ish-Parku i Tregtisë”, në rrugën e kësaj zone. Ai ka ndërruar jetë rrugës drejt Spitalit Rajonal.

Dyshohet se autori pasi ka kryer krimin është larguar me shpejtësi me një automjet, për të cilin po punohet për zbulimin e tij.

Viktima jetonte jashtë Shqipërisë dhe prej disa kohësh ishte kthyer dhe jetonte në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryhen veprimet hetimore në lidhje me dokumentimin e plotë të kësaj ngjarjeje.

Policia njoftoi se atentati ndodhi  orës 17:57, në vendin e quajtur “Ish-Parku i Tregëtisë”. Viktima mori 4 plumba. Autori pasi ka kryer krimin është larguar me shpejtësi me një automjet, për të cilin po punohet për zbulimin e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në rrugët dalëse dhe hyrëse të qytetit të Vlorës me qëllim kapjen e autorit.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Ekzekutim mafioz në Vlorë, ja kush është viktima”

  1. santiago says:

    na e thoni te sakte, viktima eshte 64 vjec apo 32 vjec

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *