Hyjnë për të vjedhur vilën luksoze në Tiranë, por befasohen nga pronari

vjedhjeNjë vjedhje ka ndodhur ditën e sotme në mëngjes në një vilë në Lundër.

Tre persona kanë hyrë për të vjedhur vilën me mendimin se nuk ka patur njeri brenda.

Mirëpo, i zoti F.S. u ka dalë para dhe hajdutët janë larguar. Ata kanë marrë vetëm 500 mijë lekë dhe disa bizhuteri.

Pronari ka thënë në polici se kanë qenë elektrikët e dorës që përdornin hajdutët ato që i kanë nxjerrë gjumit. Policia është vënë në kërkim të autorëve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Hyjnë për të vjedhur vilën luksoze në Tiranë, por befasohen nga pronari”

  1. Ata tallin menderet me popullin shqiptar says:

    hahhaha befasohen nga pronari megjithate iken me 500 00 mije leke e bizhuteri ….harron TEMA qe pine dhe kafe…..

  2. tropojani c100 says:

    cja futni pordhes kot,befasohen nga pronari? ata moren leket bizhuterit edhe iken

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *