Stilisti i famshëm në krah te Melania Trump: E vesh unë!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Melania Trump dhe veshjet e saj janë bërë një temë debati në SHBA.

Shumë stilistë kanë refuzuar ta veshin atë për shkak të qendrimeve të Trump.

Por ka pasur edhe ndonjë stilist që nuk ka ngurruar t’i dalë në krah.

Më i fundit në radhë është emri i njohur Giorgio Armani.

Ai ka thënë se nuk do ta kishte aspak problem të vishte Zonjën e Parë.

“Unë jam një stilist dhe përpiqem të vesh femrat e bukura. Melania është një femër e bukur dhe nëse do të ma kërkonte nuk do të ngurroja t’i thoja po”, ka deklaruar Armani.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-203-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-203.jpg","attachment_id":"614743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-10.jpg","attachment_id":"584911"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-5.jpg","attachment_id":"584906"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-2.jpg","attachment_id":"584903"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-36.jpg","attachment_id":"579322"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Melania-Trump-7.jpg","attachment_id":"584908"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *