Tirana humbet sërish në miqësore kundër Tabolit

FB_IMG_1484508317466Tirana eshte mundur ne miqesoren e dyte te luajtur sot ne Antalya te Turqise perballe skuadres se Tobolit nga Kazakistani.

Bardheblutë edhe pse kaluan të parët në avantazh me anë të sulmuesit Halili, nuk arritën do të fitonin.

Ekipi i Tabolit reagoi në pjesën e dytë të ndeshjes duke shënuar tre gola në minutat 72′, 78′ dhe 84′ duke permbysur rezultatin dhe fituar takimin.

Kjo ishte humbja e rradhës për skuadrën e drejtuar nga tekniku Mirel Josa në takimet miqësore që ka luajtur në Antalya./f.b

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *