FOTOT/ Brenda zyrës së Trump: Çfarë mban në të presidenti i zgjedhur

Donald Trump duhet të braktisë këtë zyrë nga 20 janari për t’u zhvendosur në Shtëpinë e Bardhë.

Zyra gjendet në Kullën Trump.

Miliarderi mban në të një sërë suveniresh.

Trump ka 2 kopje të librit “Unprecedented”, një libër që flet për fitoren e tij.

Një fotografi të babait të tij, që e bëri njeriun që është sot.

Disa çmime nga një organizatë hebrenjesh, nga federata e garave në ujë, etj.

Ai ka gjithashtu një tabelë ku shkruhet “Make America Great Again”.

Gjithashtu ka një pushkë, çmim që i është dhënë në 2015 nga organizata “Nathan Hale Patriot”.

Gjithashtu ka një sërë revistash me të në faqe të parë, si “GQ”, “Playboy” etj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-217-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-217.jpg","attachment_id":615432},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-203-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-203.jpg","attachment_id":615433},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-196-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-196.jpg","attachment_id":615434},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-4.jpg","attachment_id":579331},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trump-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trump-12.jpg","attachment_id":574398}]

3 komente në “FOTOT/ Brenda zyrës së Trump: Çfarë mban në të presidenti i zgjedhur”

  1. NjeQytetarOptimist says:

    I eksituar ne megalomonin e tij.. Gje e rrezikshme..

  2. Qiparisi dhe jo vetem says:

    Shum i mbeshtetur qendron. Nuk i duket as zedhenesja qe ka poshte tavolines.

  3. Meri says:

    Mos e gezofsh. Po iken nje president i mrekullueshem dhe po vjen nje fashist

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *