VIDEO/ Objekti misterioz shfaqet në video, por më shumë çudit veprimi i astronautit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

alien“Gjuetarët” e alienëve pretendojnë se astronautët në bordin e Stacionit Ndërkombëtar Hapësinor po fshehin me qëllim ekzistencën e UFO-ve.

Në videon e publikuar nga “UFO experts Secure 10” shihet një astronaut duke filmuar pamjen e Tokës nga hapësira.

Por kur një objekt misterioz lëviz në distancë, astronauti vendos dorën para kamerës për të mbuluar trupin lëvizës në hapësirë që mos të shfaqet në video.

Teoritë konspirative thonë se është provë se ne nuk jemi të vetëm në hapësirë dhe qeveria e di, por kërkon ta mbajë të fshehtë nga njerëzit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ Objekti misterioz shfaqet në video, por më shumë çudit veprimi i astronautit”

  1. Shkopi says:

    Vetem idiotet bejne shkrime te tilla

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *