FOTOT/ “Alaikum Salam”: Aktorja e njohur bëhet myslimane?

Lindsay Lohan është një aktore e njohur.

Por, jo vetëm për filmat e saj.

Mbi të gjitha ajo është e njohur për historitë problematike dhe varësinë ndaj alkoolit dhe drogës.

Por, së fundmi duket se Lohan është bërë myslimane.

Ajo ka fshirë të gjitha fotot në Instagram dhe shkruan “Alaikum salam”.

Kjo ka bërë që shumë myslimanë të shpërthejnë në gëzim dh eta përgëzojnë atë në rrjetet sociale.

Megjithatë, aktorja, e cila në vitin 2015 është parë edhe me një Kuran në dorë, nuk e ka konfirmuar nëse është bërë një besimtare myslimane.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan.jpg","attachment_id":"615872"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-6.jpg","attachment_id":"615879"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-1.jpg","attachment_id":"615874"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-4.jpg","attachment_id":"615877"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-2.jpg","attachment_id":"615875"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-5.jpg","attachment_id":"615878"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/lohan-4.jpg","attachment_id":"615877"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *