FOTOT/ Si e kanë masakruar turqit atentatorin e sulmit në Stamboll

Mbrëmjen e djeshme u arrestua në Stamboll atentatori i sulmit që ndodhi në ndërrimin e viteve, Abdulgadir Masharipov.

Fotot e mëposhtme tregojnë se si është rrahur ai pas arrestimit.

Sulmi i tij la 39 të vdekur.

Ai tha se veproi për llogari të ISIS.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-244-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-244.jpg","attachment_id":616242},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-228-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-228.jpg","attachment_id":616243},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-218-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-218.jpg","attachment_id":616244},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-207-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-207.jpg","attachment_id":616245},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-181-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-181.jpg","attachment_id":616246}]

5 komente në “FOTOT/ Si e kanë masakruar turqit atentatorin e sulmit në Stamboll”

 1. Emigrant says:

  Mire ja Kane bere po Ai cfar beri ndaj te tjereve .

 2. albti says:

  Po te ishte ne ndonje vend te zhvilluar atij do ti jepej ndonje dhome me TV internet dhe ushqim special.
  Ndersa po te ishte ne Shqiperi do ti jepej shpresa per tu liruar pas 2-3 viteve kundrejt kushteve qe dihen.

 3. Sala says:

  shume gabim kane bere!!!!!!…duhet ti kishin dhene lule…

 4. Albani says:

  me gershere tja presin mishin.

 5. Sokol says:

  Po juve po u vjen keq?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *