VIDEO/ “Të q**** ropt, je i fortë ti”: Plas grushti tek “21 Dhjetori” në Tiranë

Dy të rinj u përfshinë në një sherr të dhunshëm mbërmjen e djeshme në zonën e “21 Dhjetorit” në Tiranë, pas një aksidenti.

Sherri nisi pasi dy automjetet që ata drejtonin u prekën me njëri – tjetrin.

Raportohet se dy të rinjtë që drejtonin makinat dhe babai i njërit prej tyre u përfshinë në konfliktin fizik, ndërsa më pas u përfshinë edhe disa të njohur të tyre.

Nga video e filmuar nga një dëshmitar shihet edhe një punonjës policie që ka qenë aty pranë, por që nuk ndërhyn.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ “Të q**** ropt, je i fortë ti”: Plas grushti tek “21 Dhjetori” në Tiranë”

 1. Mondi says:

  Ca duhet te beje policia tjeter pervec se te ndaje kafshet nga lufta. Made in Albania, Albanezet zihen si idiote

 2. perkthyesi says:

  Asgje nuk degjohet! Ku eshte audio?

 3. elona says:

  Po ate te rendit qe po i ndan s’e shihni?Jane dy police nje rrugor dhe nje i rendit, po bejne secili punen e vet.Apo hajde shajme policine???

 4. robert says:

  Le te hane koken ndermiet tyre katundaret e zbritur nga malesia

 5. ali senjefi says:

  Tirona, ti je e jona hahahahahaha

 6. soni says:

  te gjithe pjesemarresit ne konflikt duheshin shoqeruar ne komisariat…te demtuarit duheshin ekzaminuar nga mjekesia ligjore…materiali ti referohej prokurorise e cila te vendoste per hetime te metejshme ose jo…ky eshte shtet ligjor…

 7. Gufi says:

  Turp kto ndodhem ne shpiperi se siguria e e makin ave nuk fuksiinon dhe kultura shpellare shteti legen si sali Berisha e edvini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *