Copa del Rey/ Real Madrid mposhtet nga Celta Vigo

FB_IMG_1484778727124Real Madrid është mposhtur në Santiago Bernabeu nga Celta Vigo me rezultat 1-2

Skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane ka pësuar humbjen e dytë në tre ditë, pasi është mposhtur në Santiago Bernabeu nga Celta Vigo 1-2 sfidë e cila ishte e vlefshme për Copa del Rey.

Golat për Celtan i shënuan Aspas dhe Jonny, ndërsa golin e vetëm për Realin e shënoi Marcelo.

Real Madrid ka ende shanse që të kaloj në raundin tjetër të Copa del Rey, pasi javën e ardhshme do të luaj ndeshjen e kthimit në transfertë

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *