FOTOT/ Duzina e…parë: Njihuni me familjen presidenciale

Me 132 dhoma dhe një sipërfaqe 5100 m2, Shtëpia e Bardhë do të mirëpresë presidentin e ardhshëm Donald Trump me familjen e tij.

Trump e ka përmendur shpesh afërsinë që ka me 5 fëmijët e tij, partnerët e tyre e 7 nipërit dhe është i vendosur t’i mbajë pranë vetes.

Ai është gjithashtu presidenti i parë në historinë e SHBA-së që është martuar 3 herë dhe është divorcuar 2 herë.

Shumë njerëz janë kurioz të dinë kush janë njerëzit që do të jetojnë me të nën të njëjtën çati, atë të Shtëpisë së Bardhë,  prandaj është lista e mëposhtme me emrat e tyre, moshën dhe punën që bëjnë.

Donald Trump, 70 vjeç, sipërmarrës-nga 20 janari president i Amerikës

Melania Trump, 46 vjeçe – Ish-modele, gruaja e Trump

Barron William Trump, 10 vjeç – Student, djali ivogel i Trump

Eric Trump, 32 vjeç – Konsulent

Lara Yunaska Trump (gruaja e Eric), 34 vjeçe – Gazetare

Donald ‘Don’ Trump Jr., 38 vjeç – Biznesmen

Vanessa Haydon Trump, (Gruaja e Donald Jr) 38 vjeçe – Modele, biznesmene, aktore

Kai Trump, 9 vjeç – Student

Donald Trump III, 6 vjeç

Ivanka Trump, 35 vjeçe – Biznesmene

Jared Kushner, (burri i Ivankes) 35 vjeç – Sipërmarrës pronash

Tiffany Trump, 23 vjeçe – Modele, stiliste.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-234-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-234.jpg","attachment_id":616732},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-9-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-9.png","attachment_id":616734},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-187-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-187.jpg","attachment_id":616735},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-166-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-166.jpg","attachment_id":616737},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-251-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-251.jpg","attachment_id":616731},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-224-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-224.jpg","attachment_id":616733}]

4 komente në “FOTOT/ Duzina e…parë: Njihuni me familjen presidenciale”

 1. Ballisti says:

  Familje shkerdhatash.Familje e te perdalurve.

 2. ali vlora says:

  Bekan ligjin sllavet tek Trampet. Per mut do shkoj Amerika .

 3. ali vlora says:

  Bekan ligjin sllavet tek Trampet. Per mut do shkoj Amerika .

 4. leonora says:

  Ky eshte fundi i botes me modelin me te keq si njeriu model i shoqerise qe kerkojme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *