FOTOT/ Maradona viziton ish skuadrën e tij Napolin

Legjenda e futbollit botëror, Diego Armando Maradona, ka vizituar ditën e sotme ish klubin e tij Napolin.

Argjentinasi ka qenë në seancën stërvitore të skuadrës napolitane, ku është pritur përzemërisht nga lojtarët dhe drejtuesit e kësaj skuadre.

Maradona ka takuar të gjithë lojtarët e Napolit ku mes tyre ishte dhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Në postimin e tij në faqen zyrtare në facebook, Maradon shkruan.

“Sot edhe njëherë jam ndjerë si një lojtarë I Napolit. Faleminderit djem” Shkruan Maradona.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-1.jpg","attachment_id":"616931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-2.jpg","attachment_id":"616932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-Napoli-3.png","attachment_id":"616933"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *