FOTOT/ “Pa këto foto, Melania Trump nuk do ishte në Shtëpinë e Bardhë”

Melania Trump ka përjetuar një përrallë që do ta ëndërronte çdo femër.

U nis nga qyteti i vogël slloven i Senicës për t’u bërë modele e njohur në Amerikë.

Pasi arriti këtë, u martua me një miliarder.

Fati e deshi që burri i saj miliarder të bëhet i pari i vendit dhe ajo të marrë titullin “Zonja e Parë”, duke u bërë ndër të rrallat shtetase të huaja që hyjnë brenda Shtëpisë së Bardhë.

Por si nisi karriera e saj si modele dhe kë duhet të falenderojë ajo?

Natyrisht, përveç vetes dhe këmbënguljes së saj të madhe një meritë jo të vogël ka edhe fotografi Stane Jerko.

Ai ishte i pari që shkrepi foto të Melanias kur ajo ishte vetëm 16 vjeçe.

“Në sytë e saj kishte diçka të veçantë. E ndjeja që ajo vajzë do të çante dhe do të bëhej një modele e njohur”, thotë fotografi i moshuar.

Ai thotë se ndjehet shumë i lumtur për kontributin modest që ka dhënë për karrierën e Melanias.

Pas këtij seti fotografik Melania nisi të dërgonte foto e CV na agjenci të ndryshme për të kërkuar punë si modele deri sa erdhi thirrja e duhur.

TemA

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-13-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-13.png","attachment_id":"616866"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a.png","attachment_id":"616864"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-10.png","attachment_id":"616867"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-10.png","attachment_id":"616868"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-256.jpg","attachment_id":"616865"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-8.png","attachment_id":"616869"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-4.png","attachment_id":"616870"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-7.png","attachment_id":"616871"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-4.png","attachment_id":"616872"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-7.png","attachment_id":"616873"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-4.png","attachment_id":"616874"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-4.png","attachment_id":"616875"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-3.png","attachment_id":"616876"}]

2 komente në “FOTOT/ “Pa këto foto, Melania Trump nuk do ishte në Shtëpinë e Bardhë””

  1. komshiu says:

    😀 😀 😀 Melanise i rrufsh trrumpin 😀 😀 se e ka ca bllokaden me forcat tona 😀 😀

    flasim ktu e 15-20 vjet perpara kur ne albanistan femrat ishin pa rrujt me muaj te tere. 😀 😀

  2. LORA says:

    Eskorta e trapit te dyllosur,,,,duhet te shihet si zonje e pare ne USA,,,,progres,jo shaka.
    USA ka per te paren here nje ish-eskorte si zonje te pare,ne historine e vet presidenciale ,me shume se dy shekullore !!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *