FOTO LAJM/ Deputeti i PD luan “Candy Crash” në sallën e Parlamentit

alban zeneliMesa duket seanca e fundit parlamentare ka qenë e mërzitshme për deputetin e opozitës Alban Zeneli.

Ai është fotografuar teksa luante “Candy Crash” në sallën e Parlamentit.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “FOTO LAJM/ Deputeti i PD luan “Candy Crash” në sallën e Parlamentit”

  1. ben says:

    Me ke mereni,pash zotin.Albani,nje bizhozxhi,me nivel injorance shume te larte.

  2. ela says:

    ku di gje ky zavalli,vec bixhoz,dhe femra.njeri maskara mik i shpresa brecanit,dhe zenit

  3. NYC says:

    Njeriu ka tendencen te bej ate qe ndihet me konfident. Dhe knfidenca e ketij rylit kaq shkon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *