FOTOT/ 17-vjeçarja përdhunon 19-vjeçarin, rrezikon burgim të përjetshëm

Një 17-vjeçare amerikane rrezikon burgim të përjetshëm pasi akuzohet se ka përdhunuar nën kërcënimin e thikës një mashkull.

Siç raportojnë mediat amerikane, 17-vjeçarja, Lestina Marie Smith, i zuri pritë një 19-vjeçari në Saginaw, në zonën qendrore të Michiganit.

Nën kërcënimin e thikës ajo ka zhveshur dhe më pas detyruar të riun të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Në gjykatë, 17-vjeçares iu refuzua liria me kusht, ndërkohë që nëse gjendet fajtore në seancën e së premtes, rrezikon deri në burgim të përjetshëm.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTOT/ 17-vjeçarja përdhunon 19-vjeçarin, rrezikon burgim të përjetshëm”

 1. Mo says:

  Perdhunim eshte kur tjetri i tunduar futet ne menyr te dhunshme ne trupin e tjetrit. Ok kjo tashme dihet dhe ne 90% te rasteve dorasi eshte mashkull.
  Tani si qeka e mundur qe kjo femra ta perdhunoj nje viktim mashkull pa deshiren e tij?
  Ok, aj viktima duhet te jete i egzituar qe kjo ta kryej perdhunimin sexual- qe une nuk do e quaja perdhunim kur viktima eshte me penis te ngritur ateher aj ka epsh. Dhe ta quajm perdhunim?
  Nese aj nuk ka qene i egzituar por nen presion psikologjik qe kjo ta kryej mardhenjen sexuale pa deshiren e tije ateher Quhet ngacmim sexual dhe tentim per kreyrje (nen kercenimin e armes) sexi pa deshiren e viktimes mashkull ????

 2. refuxhiu says:

  ksaj I thon si me fitu llotarin amerikane por me u anku n gjyq se po t detyrojn me u arratis!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *