Lexoni çfarë shkruan deputetja e PD-së: Komentet janë të tepërta për këtë status, që s’di s’i t’ia vësh emrin

albinaDeputetja demokrate Albina Deda, ka bërë një status në Facebook.

Po e postojmë të plotë, pa asnjë koment, pasi në këtë rast nuk ke se çfarë thua.

Statusi flet vetë se ku ka degraduar kjo parti:

“Nje urim I veçante per

Dr Berishen!

————

Ku kam mundur e sa kam mundur me shpirt kam pershendetur Presidentin Trump.

E natyrshme per nje shqiptar e demokrat qe pret ti keputet litari I oligarkise qe po I merr fryme e jete Shqiperise.

Por sot ne kete dite te shenuar per Ameriken e Demokracine pershendetja ime eshte speciale.

Ajo I drejtohet

dr.Sali Berishes,

ketij burreshtetasi te madh te Kombit I cili perballe konspiracionit komunisto-sorist kurre nuk u thye as intimidua duke na drejtuar drejt shpreses se madhe.

E shpresa neser ka nje emer:

Donald Trump!

Urime dr.Berisha!”

REMOTE_ADDR:[]

44 komente në “Lexoni çfarë shkruan deputetja e PD-së: Komentet janë të tepërta për këtë status, që s’di s’i t’ia vësh emrin”

 1. Moni says:

  Jo mor mos u tallni. Mos ja fusni kot. Ju kerkoni te shpifni ndaj zonjes. Ose perndryshe ajo ka pjerdhur por i ka humbur nuhatja dhe nuk e ndjen eren e pordhes.

  1. Epiriii says:

   E ka degjuar ate shprehjen kjo; Te Fluturosh me Presh ne Byth. Kjo i rri ne mase

   1. Hasi says:

    Vetém se duhen nga preshèt me rritje me ilaçe qè peshon njè cop 1 kg.

   2. juq iu says:

    Te gjithe ketu ne forum.thone se kjo eshte derr e dose e e dhjere e e perrmjerre!

    Mdersa une them: “Vaj vatani e mjere mileti!”

    Po pse o per ti dhene voten eshte kjo?????
    Po ne gts te veje shqiperia kur ka arritir puna sa njerezit te hedhin voten per copa mishi me dy sy si kjo apo si ai rrota e k….it me kapele koubojsi qe del ne foltore te parlamenrit e nuk lexon dot as shkrimin e vet, si ne klase te dyte….. mek-mek-mek… edhe kerkoi te mbahej nje mut heshtje.

    Po qe se partia jote ka vetem te tille majmune per kanditad atehere mos voto, se e mbushet shqipwrine vetem me majmune….

  2. shqiptar says:

   Komuniste, Servile, Debile dhe e Peshtire… dhe te mendosh se kjo merr vendime per jetet tona… SKANDAL

  3. Fredi says:

   hahahahahahahhahahahahahahah

  4. €piriiiiii says:

   Hajahaha. Po mundohet te vendos emrin sa me lart ne listen e deputeteve te Ardhshem te PD sepse e di qe do jene te paket ata qe do futen ne Parlament. Ju lutem Mikuptoheni dete Servile. Tung

 2. Gus says:

  Mjerë të varfrit shqiptare nga kush ligjvënës drejtohen
  Parti, Sali në gropa të ha… vafsh ti

 3. robert says:

  Kur injoranca arin kulmin

  1. Lloji says:

   Ky status duhet te ruhet ne MUZEUMIN e injorances dhe ftese per nje reflektim mbi votuesit Shqipetar!!!
   ps
   TemA ju lutem na nxirni dhe ata statuset e asaj deputetes ‘salcice’ qe i thur lavde Hollivudianit te Partise se Derrave (PD)

 4. Daku says:

  Bythlepirje shembullore,qe vetem Shqiptaret dine ta bejne

 5. Kaonia says:

  Po c kare femre!

 6. deii says:

  kjo eshte ajo qe nuk e dime4 se ku e lagu shamine dhe goditi edi ramen,nje gje e dime qe uje nuk kishte me vehte dhe e pame te ulesh ndenjur.te tjerat i di ajo vete me ate mendjen se prapi te saje. presidenti i ri i amerikes nuk ka asgje te perbashket me partine demokratike ai eshte perparimtar demokrat republikan qe punon per popullin qe nuk pranon asnje rushfet e dhurate por cdo gjee e fiton me pune e djeres.cilesi keto qe partia demokratike nuk i ka .

 7. nje says:

  Na qenka shpikur nje fjale e re, burreshtetas! Po Saliut i shkon me per shtat shtetshkaterrues

 8. boom says:

  Ha ha ha. Injorance,servilitet,banalitet. Ptuuuuu.

 9. santiago says:

  mos ja vini veshin ..edhe pula ka me shume mend se kjo biba

 10. hale bisha says:

  Hahahahahahahahahahahahahaha whay the fuck hahahahahah

 11. al paci says:

  Po kjo duke i thurur levdata berishes eshte deputete se aftesi duket sa ka. Basha duhet ta shohe dhe mos te kanidojn me torollake si puna e kesaj.

 12. nora says:

  O bir o bir, kjo eshte katastrofe te kesh te tille deputete. Mjere ne.

 13. kashi says:

  une nuk habitem nga keto gjera qe shkruajne deputetet ne fb,
  une jam kurioz kush jane ata qe votojne per keta lloj deputetesh

 14. Tony says:

  Keshtu eshte kur I merr ilaqet gabim, ka dashur te marre ate per menstruacionet dhe I ka bere efekt tjeter, ka kujtuar se eshte qetesues dhe ka pire ate te trapllekut. Hajde tru bole hajde!.

  1. arbereshi says:

   Nje CECENE e vertete, figura me e qarte e malokerise

 15. Bena says:

  Kjo turi derrja e di qe saiu eshte komunist dhe i pelqejn servilat dhe prandaj i lepihet. Sa pa dinjitet je moj idjote

 16. hajduti i supermarketeve ne itali says:

  pune malokesh e malokaresh dhe rrugeqerish dhe rrugaçes

 17. lavdosh says:

  mos harroni te shtoni dhe komentet e saj per gripin javen e kaluar.Kjo eshte mjeke dhe nga niveli i shprehur ne ate interviste tregonte qe edhe si mjeke duhet te jete zero

 18. Ceku Cek says:

  Eshte gje e madhe qe di te shkruaje !!!

 19. Trap vici do says:

  Ja nje zbulim i ri. Edhe femrat vuajne nga prostati por ne tru. Por kjo nuk e kupton dhe besoj se eshte njeriu me i lumtur ne bote prandaj o njerez meshirojeni, e mos ja dhisni lumturin. Por do ta shohesh trampin dhe ti kur diten qe te shtrengosh fort dhembet pasi tukete ngritur… Amen

 20. Jari says:

  O zoja deputete e PD. A ke pasqyre ne shtepi?
  Trump me deputete si ty nuk ka cte beje. Shko laji bythen burrit se askush ska meshure per monstra qe mbajbe ere shurre si ty.

 21. Albani says:

  Dhe une e kam nje urim per Edi Ramen.
  Edi..
  Te rroje Hilari Klinton.

 22. Para laci says:

  cpune ka berisha me trump? keto kane shku per lesh … do vij trump e ska me reforme ne drejtesi…. do vjedhim me keq… berisha sdo futet ne burg…….. pd do bej qa ti doj k…… hajde parti koti
  …. kush ju jep voten juve asht me psikiatri.

 23. xhixhi says:

  hahahahahahahahahahahah!!!! Ne si shtet pas treformes ne drejtesi ku plehtrat berishiste do te zhduken duhet te miratojme nje ligj te forte per deputete e ardhshem…te kete te pakten kulture dheninteligjence normale , jo si kjo injorante qe akoma nuk di se cfare pune ben. kjo eshte akoma tek bythlepirja sepse krimineli e mori nga mali dhe i tha ti do behesh deputete me rroge te mire por do ma marresh ne goje perdite (metaforikisht), dhe kjo qyqarja kokeboshe pune e saj po ben…nuk ka Problem se habitet i madh e i vogel me budallalleqet qe shkruan.

 24. Sorge says:

  Cfar servile e ndyre te gjitha i ben ti vetem moralin e ke zero.
  Mjer ky pppull per deputetet qe ka.

 25. shqupisti says:

  Nuk te cudit kjo , sepse dihet qe ne ate parti jane mbledhur te gjitha zarbat e zaberhanet. Nga ai stan vetem ate bulmet do te keshe.

 26. Adrenalin says:

  Deputete me aftësi të kufizuara mendore.

 27. Fieri says:

  Ska asgje per tu cuditur ketu, kjo mutantja ka thene perla dhe me te bukura se kjo

 28. Fani says:

  ……vec Lek Plepi ja kalon per shprehje kesaj cuce mirditore !
  Ata qe e njohin nga afer gajasen me shprehjet e saje per S B sa here qe ndodhen per kafe ,thone qe nje prej te njohurve po i regjistron e do ti hedhi ne FB pak para zgjedhjeve . ajajajaja……

 29. shqiptar says:

  Sala e do fort se e ka hunden si te tijen e te Argites plus eshte bjonde….

 30. nari says:

  Kjo eshte nje Bythelepirje ne ektremin e banalitetit qe vetem Shqiptaret dine ta bejne.

 31. Mark says:

  Nese SB do ngelej i ve,une do te bashkjetoja me shume deshire me te.
  keshtu eshte shprehur me nje shoqe te saj nje mbremje kjo bjonde mirditore !

 32. Doni says:

  Imagjinoni se kujt mund ti besojm me vote e per te na perfaqesuar ne si elektorat. Parlament me plera, vrases, hajdute ku therrasin kapeni hajdutin. Kjo e shkreta e ka nje obligim per Saliun se kjo nuk do ta pranoje dhimbjen e qindrave shqiptareve qe kane humbur te dashurit e tyre gjate qeverisjes se mostres Sali. Kjo ben mire qe identifikohet me pleren se plere eshte dhe vete.

 33. Posht havanët dhe hajvanet pa samar says:

  Vetem ne gjuhen e sateme nuk ke fol moj ndrikull

 34. Armi says:

  Kur te merr malli per trapin shkruan e i thur elozhe Tru(m)pit sthone kot keto bjondet kane ca tru mangut.

 35. vl says:

  Po normal Xhozi firmosi parvarsim me Ismail Qemalin, i Bi qe Saliu ta ket firmos ate te amerikes me Trapin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *