VIDEO/ Ia dredh të dashurës me një femër tjetër, por është ai që befasohet

assNjë vlogger i njohur gjerësisht në rrjet për shakatë e tij ka përgatitur një rreng për të dashurën.

Por në fund është vetë ai që befasohet.

Chris Monroe shtiret sikur ka një femër tjetër dhe filmon gjithë ngjarjen.

Ai merr një mikeshën e të dashurës për të kryer rrengun, të quajtur Nicole.

Vetëm se e dashura e tij hyn në shtëpi me një mashkull tjetër.

Nicole e kishte informuar për lojën e Chris dhe të dyja bashkë u hakmorrën në mënyrën më brilante ndaj vloggerit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *