VIDEO tronditëse: Nxënësi vret mësuesin dhe dy shokë në shkollën amerikane

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

vrasjeKjo video tronditëse është filmuar në një shkollë amerikane në Meksikë.

Një nxënës ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar dy nxënës të tjerë dhe një mësues, përpara se të vriste veten.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme.

Autori është Federico Guevara, 15 vjeç.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *