FOTOT/ Donald Trump dhe “vajza” e tij e artë (dhe seksi)

Donald Trump ka dalë mbrëmjen e djeshme për të mbajtur një fjalim, para ceremonisë së inagurimit si president.

Ai shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Melanie Trump, e cila shkëlqente dhe dukej shumë seksi me veshjen e saj.

Trump ka falenderuar mbështetësit dhe bashkëpunëtorët e tij, dhe madje ka bërë edhe humor me të pranishmit.

Ai ka komentuar ironinë që bëhet me flokët e tij, duke thënë se ato janë të vërtetë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-13.jpg","attachment_id":617935},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-1-1.jpg","attachment_id":617936},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-2-1.jpg","attachment_id":617937},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-3-1.jpg","attachment_id":617938},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-4-1.jpg","attachment_id":617939},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-5-1.jpg","attachment_id":617940},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-6-1.jpg","attachment_id":617941},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-7-1.jpg","attachment_id":617942},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-8-1.jpg","attachment_id":617943},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/trump-9-1.jpg","attachment_id":617944}]

1 komente në “FOTOT/ Donald Trump dhe “vajza” e tij e artë (dhe seksi)”

  1. refuxhiu says:

    sa e mir qe qenka nusja e re e presidentit plak. me plaku nga t gjithte tjeret.
    lum si bodigardi I familjes. cun I ri,beqar,rrypin e pyken,ha,pi,….. rri me nusen e re t plakut president qe osht I xanun me punt e globit…
    arithmetiken beheni vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *