FOTOT/ “Flota” super-luksoze e yllit britanik dhe makina e re 300 mijë euro

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Wayne Rooney është ndoshta futbollisti më cilësor që kombëtarja angleze ka aktualisht dhe karriera e tij i ka sjellë mjaft gëzime dhe para, natyrisht.

Ai ka blerë së fundmi një Bentley ngjyrë portokalli.

Ajo vlen 300 mijë euro.

Rooney ka gjithastu edhe BMW, Audi, Range Rover etj.

Kur nisi karrierën ai kishte një Ford mjaft të thjeshtë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-281-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-281.jpg","attachment_id":"617981"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-262-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-262.jpg","attachment_id":"617982"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-249-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-249.jpg","attachment_id":"617983"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-236-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-236.jpg","attachment_id":"617984"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-208-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-208.jpg","attachment_id":"617985"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *