FOTOT/ Ilir Meta para Shtëpisë së Bardhë, për inagurimin e Trump

Këto foto janë publikuar nga zëdhënësi i Lilir Metës.

Kreu i Kuvendit ndodhet bashkë me Petrit Vasilin në SHBA, për të marrë pjesë në ceremoninë e inagurimit të presidentit të Donald Trump.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/meta-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/meta-5.jpg","attachment_id":618153},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/meta-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/meta-1-1.jpg","attachment_id":618154}]

15 komente në “FOTOT/ Ilir Meta para Shtëpisë së Bardhë, për inagurimin e Trump”

 1. hick says:

  shpija bardh e pidhit satom kokrra injorantit

 2. Lin Berisha says:

  Puna e keryre inaguruesve eshte si puna e atyre si mbledhin topat mbas porte kur te tjeret luajne futboll, ndersa Basha e zuri njerin duke dale nga VC dhe beri nje fotografi, uroi mos te bjeri shi se do lagen si pulat

 3. shvejk says:

  Koncert ne vitin 1936.

 4. ZZzzzzz,.... says:

  DY KOKEBRESHKAT E LSI………………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Toni says:

  Pas dyshes Berisha -Basha kjo eshte dyshja me mafioze dhe e rrezikshme ne politiken Shqiptare. Ne burg njerez te peshtire.

 6. Arberor says:

  Eshte Capitol Hill ku ndodhet Kongresi Amerikan, jo Shtepia e Bardhe.

 7. Toni says:

  Tani qe vajtet atje Trump do t’ju ndihmoj te jeni ju forca e pare ne Shqiperi. Ah vemje te neveritshme, mos harroni qe 90% e shqiptareve jo vetem qe nuk ju do por ju urren nga thellesia e shpirtit.

 8. Katnari i Cepanit says:

  Nje hajdut ne oborrin e mbretit Artur

 9. Sanija says:

  Ju te dy edhe ne burg do te rrini ne nje qeli, per tu ngrofur me mire, ndersa palluqja Kokederre do te kaloje pushimet ne ndonje plazh ne Xhamajke me ndonje zezak mbi koke.

 10. Treviso says:

  Keto personazhe qe kan shkuar gjoja per ceremonine e neserme besoj se zoti Trump do ti mbaje atje, se i duhen. Ky do te ishte nderi me i madh qe do ti bente zoti Trumb popullit shqiptare.

 11. alphade says:

  Boboooo…….Pushtetaret shqiptar i ka mbytur servilizmi ,vetem e vetem
  per te ruajtur kolltukun ,pasi ky,kolltuku i siguron hajduterine,mafiozllekun,
  kriminelllekun ,te gjitha poshtersite qe ka mbi kurriz kjo toke….! NEVERI deri
  ne VJELLJE ! O ZOT. , !! Deri ku arrine qenja njerezore !!

 12. nora says:

  Ne turme me miletin eshte trapi Meta ,atje vete kush te doje . Ca eshte ky lajm? Edhe ai nxjerr foto perpara Kapitolit sikur eshte takuar koke me koke me presidentin. Ca idiotesh ka ne Shqiperi. Ngaqe eshte popull i papare cdo gje qe behet jashte vendit eshte dicka jotokesore. Sa te papare qe jeni. Doli Meta e beri nje xhiro me florinjte qe ka ne Amerike,, rri aty me miletin jashte dhe thote isha per inagurimin e Trumpit . O zot, o zot

 13. Brahoo says:

  Me leket e Sigurimit kan shkuar,nuk eshte se i kan paguar vete.

 14. aqifi says:

  keta kishin ftes se besoj se aty ku ishin keta isha dhe une pa ftes

 15. koli says:

  Dmth Meta takoi Vasilis ne ceremonin e trumpit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *