FOTOT/ “Sheqerka” braktis “babushin” që i ofroi shtëpi dhe jetë luksi për…

Kjo vajzë nuk ndjen të ngopur!

Sophia nga Cardiff në Britaninë e Madhe ishte martuar me një 54-vjeçar.

21-vjeçarja u martua me të vetëm për luksin që i ofronte.

Ai i bleu shtëpi, makinë, operacione plastike, por në pjesën më të bukur, ajo e la.

Tashmë ka nisur të kërkojë në rrjet për “mashkullin e duhur”.

Ai duhet të ketë shumë para!

“Ndjeja se nuk kisha gjetur njeriun e duhur”, rrëfen ajo.

Por në rrjet e kanë fyer shumë dhe e kanë konsideruar materialiste.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-283-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-283.jpg","attachment_id":"618001"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-264-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-264.jpg","attachment_id":"618002"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-251-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-251.jpg","attachment_id":"618003"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-238-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-238.jpg","attachment_id":"618004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-210-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-210.jpg","attachment_id":"618005"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-186.jpg","attachment_id":"618006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-152-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-152.jpg","attachment_id":"618007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-138-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-138.jpg","attachment_id":"618008"}]

1 komente në “FOTOT/ “Sheqerka” braktis “babushin” që i ofroi shtëpi dhe jetë luksi për…”

  1. artiles says:

    PO CFARE SHEQERKE THUA O GAZETARI?! Kjo eshte thartire fare!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *