FOTOT/ Studentet më të nxehta…

Studentet e kolegjeve në Shtetet e Bashkuara janë bërë bashkë në një llogari të hapur në Instagram për të treguar hiret e tyre, ku mision nuk është vetëm shfaqja bukurisë, por edhe rritja e atyre që frekuentojnë kolegjet.

“College Babes” është faqja që në një kohë mjaft të shkurtër ka tejkaluar gjysmëmilionë ndjekës në Instagram.

Nisma ishte e studenteve të Floridas, të cilat më pas ftuan gjithë vajzat nëpër kolegjet dhe universitetet e tjera amerikane që t’i bashkoheshin.

Në pak ditë thirrjes iu përgjigjen me qindra dhe në faqe vërshuan foto njëra më “e nxehtë” se tjetra dhe efekti duket se nuk ka qenë vetëm tek rrjetet sociale, por edhe në bankat shkollore, të paktën kështu pretendojnë themelueset e profilit, që thonë se kanë rritur me 900 përqind pjesëmarrjen në mësime.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente.jpg","attachment_id":"618164"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-1.jpg","attachment_id":"618165"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-2.jpg","attachment_id":"618166"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-4.jpg","attachment_id":"618168"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-3.jpg","attachment_id":"618167"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-5.jpg","attachment_id":"618169"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-9.jpg","attachment_id":"618173"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-8.jpg","attachment_id":"618172"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-7.jpg","attachment_id":"618171"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/studente-6.jpg","attachment_id":"618170"}]

1 komente në “FOTOT/ Studentet më të nxehta…”

  1. ububub says:

    Po ku jane fotografite ???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *