Josef Hejsek vjen në Tiranë, kërkesë që të dëshmojë për aferën CEZ dhe lidhjet e Berishës

?

Ish-kreu i CEZ në Shqipëri, Josef Hejsek, ka ardhur në Tiranë për të dëshmuar në gjyqin ndaj Kastriot Ismailaj.

Për këtë arsye, kreu i Komisionit Hetimor për aferën me CEZ, Taulant Balla, ka kërkuar që ai të paraqitet të hënën para këtij komisioni, për të dëshmuar.

I kerkojme shtetasit cek Josef Hejsek te paraqitet diten e hene ora 10 ne Komisionin Hetimor Parlamentar.

Hejsek është person qe ka dijeni dhe i perfshire ne ceshtjet nen hetim nga Komisioni”, tha Balla.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Josef Hejsek vjen në Tiranë, kërkesë që të dëshmojë për aferën CEZ dhe lidhjet e Berishës”

 1. TR says:

  Do ti dale ne mbrojtje Berishes .

 2. denis says:

  Si eshte e mundur qe nje shtetas I huaj “pranon ” te paraqitet para komisionitvte parlamentit te nje shteti tjeter?!
  Vullnet “, qe le te dyshohet…

 3. Kola says:

  Bravo Balla! Le te shpresojme se keto hijena qe shkretuan Shqiperine do vihen se fundi perpara pergjegjesise ligjore. Vecse ai haleja VETING, me duket se i eshte lene ne duar per tu zbaruar Xhin Xhoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *