Saimir Tahiri: Morëm masa të mos ketë më ’21 janar’. Por kemi ende borxh dënimin e urdhëruesve dhe vrasësve

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *