VIDEO-ironia/ Dita e parë e Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë

Pas datës 20 Janar, Shtëpia e Bardhë do t’i përkasë presidentit të ri të SHBA-ve, Donald Trump.

Por, si do të jetë dita e parë e Trump në shtëpinë e tij të re?

Kjo video që ka nisur të shpërndahet në rrjetet sociale, e përshkruan në mënyrë satirike mbërritjen e Trump në Shtëpinë e Bardhë dhe përballjen e tij me Zv. Presidentin Joe Biden, Sekretarin e Shtetit John Kerry dhe vetë presidentin Obama.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *