FOTOT/ Protesta dhe dhunë: Sa shumë urrejtje ndaj Trumpit!

Donald Trump është presidenti që gëzon më pak mbështetje se kushdo.

Kështu raportonte një sondazh i para dy ditëve.

Dhe duket se kjo është e vërtetë duke parë protestat që janë mbajtur dje.

Gjysma e Amerikës është ngritur në këmbë kundër tij.

Protesta masive ka pasur në Nju Jork, Uashington, Seattle, Çikago, Minnesota, Meksiko etj.

Protestuesit kanë sulmuar dyqane, kanë djegur makina dhe janë konfrontuar me policinë.

Sa shumë urrejtje ndaj  një presidenti të sapozgjedhur!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-288.jpg","attachment_id":"618401"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-269.jpg","attachment_id":"618402"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-255-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-255.jpg","attachment_id":"618403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-241-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-241.jpg","attachment_id":"618404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-214-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-214.jpg","attachment_id":"618405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-190.jpg","attachment_id":"618406"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-155.jpg","attachment_id":"618407"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-141-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-141.jpg","attachment_id":"618408"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a14-48-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a14-48.jpg","attachment_id":"618414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-58.jpg","attachment_id":"618413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-74.jpg","attachment_id":"618412"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-83.jpg","attachment_id":"618411"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-109.jpg","attachment_id":"618410"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-116.jpg","attachment_id":"618409"}]

4 komente në “FOTOT/ Protesta dhe dhunë: Sa shumë urrejtje ndaj Trumpit!”

 1. Agim Anastasi says:

  Nuk eshte njeri i keq perderisa e perkrah Sali Berisha dhe Lulzim Basha.

 2. Leone-53 says:

  N.q.s. Trump do te ishte i majte te gjitha keto trazira nuk do te ndodhnin kurre sepse elektorati i djadhte, kudo ne bote sidomos ketej nga perndimi, nuk eshte agresiv sa ai i majte pra “shkaku” nuk eshte Trump por e majta qe “i prodhon” keto tip proteste !
  Programi qe ka perpara Trump eshte per popullin (qe ai i majte amerikan dhe ky ketu europian nuk “do ti kuptoj” sepse e kane ne gen protesten JO kur behet fjale qe e propozon e djadhta.
  Ciao zotrinj mirudegjofshim per ndryshimet qe presin Europen kete vit qe sigurishte “anojne” DJADHTAS sigurisht!…

 3. XXXL says:

  Protestat vazhdon ti nderseje dhe ti mbroje dora e “ngrohte” e maxharit Soros, padyshim edhe Partia Demokrate qe kane simbol ne flamurin e saj Gomarin veshgjat, qe aq shume i ngjasojne..
  Vazhdoni me lehjet si qente e rruges, Trump eshte Presidenti i 45 i Amerikes.
  Amerika do te ndryshoje.
  America first, America first.

 4. Rez says:

  Mos ja fusni kot me keto lajme idiote. Une jetoj ne USA dhe asgje e madhe nuk ka ndodhur sic e zmadhoni ju

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *