FOTOT që kanë bërë xhiron e rrjetit: Vështrimi i Michelle ndaj Trump i thotë të gjitha!

Ditën e djeshme Donald Trump ka marrë detyrën si presidenti i 45-të i Amerikës.

Por jo të gjithë janë të kënaqur.

Kështu duket edhe nga shprehia e fytyrës së Michelle Obamës.

Teksa Trump i kthen kurrizin, ajo i lëshon një shikim që i thotë të gjitha.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-6.png","attachment_id":"618348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-254-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-254.jpg","attachment_id":"618350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-268-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-268.jpg","attachment_id":"618349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-11-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-11.png","attachment_id":"618351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-213-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-213.jpg","attachment_id":"618352"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-189-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-189.jpg","attachment_id":"618353"}]

3 komente në “FOTOT që kanë bërë xhiron e rrjetit: Vështrimi i Michelle ndaj Trump i thotë të gjitha!”

  1. ........... says:

    Melania eshte shembull pe cdo vajze te re dhe te bukur nga Ballkani, te transferohet ne Amerike dhe te martohet me nje babush te pasur. Zot ku arriti Amerika, shtepia e bardhe dhe bota. Nje koketul mogul ndertimesh qe “do i ktheje pushtetin popullit” nje njeri qe eshte rritur mes luksit dhe qe nuk ka pare nje dite veshtiresi. Ky eshte vertet fundi i perendimit, te gjithe do jemi deshmitare.

  2. Qifi says:

    Kjo jevga amerikone eshte si majmun smund te kete tjeter shprehi. Trumpi do te çpoje te gjithe edhe rililindjen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *