Kombëtarja U-21 të martën miqësore me Skëndërbeun

U-21-PERGATITJETPas miqësores së parë që zhvilluan kundër Kamëz të cilën e humbën me rezultatin 3-2, kombëtarja U-21 do të zhvillojë një tjetër test miqësorë.

Kësaj rradhe shpresat e drejtuara nga Alban Bushi do të kenë përballë skuadrën e Skëndërebut, takim i cili do të luhet më datë 24-janar.

Përmes një njoftimi FSHF-ja thekson se pritet që së shpejti të zyrtarizohet dhe stadiumi ku do të luhet ky takim pasi alternativat janë ose në “Elbasan Arena”, ose në “Selman Stermasi”.

Ky është një tjetër test i rëndësishëm për kuqezinjtë dhe trajnerin Bushi të cilit po i shërbejnë për ndërtimin e skuadrës.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *