Miqësorja, Shpresat fitojnë thellë përballë Akademisë U-17

ndeshjaKombëtarja Shpresa ka fituar miqësoren e luajtur mbrëmjen e sotme me Akademine e futbollit U-17.

21-vjecarët e drejtuar nga Alban Bushi fituan me rezultatin e thellë 7-0.

Golat për kuqezinjtë u shënuan nga Shabani, Gjoshi, Merkaj, Mustafa dhe Deliu që secili nga këta dy të fundit shënuan nga një dygolësh.

Kjo ishte miqësorja e dytë për Shpresat pas asaj të humbur me Kamzën.

Miqësorja e ardhëshme për U-21 do të zhvillohet më datën 24-janar kunder skuadres kampione të shqipërisë Skenderbeut!

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *