VIDEO/ Bill Clinton shikon me “endje” Ivankën, reagimi i Hillary bën xhiron e rrjetit

billAi është një mashkull që ka qejf femrat e bukura të cilat jo në pak raste i kanë shkaktuar telashe.

Por “vesi del me shpirtin”.

Bill Clinton është kapur “mat” nga e shoqja teksa shihet Ivanka Trump.

Vështrimi i të dyve flet shumë…


REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Bill Clinton shikon me “endje” Ivankën, reagimi i Hillary bën xhiron e rrjetit”

 1. refuxhiu says:

  he,
  Bill lovidhjari.
  ujku,po ujk mbetet, edhe sikur ti bien gjith dhembet. ai “t’ ha” me sy.
  edhe bill bandill lovidhjari. po e pallon me sy.
  e mjera hillari.
  megjithse I perkasin partive opozitare,ata simpatizohen dhe mpleksen me shoshoqin,
  merrni shembuj o shqiptare.
  dhe psh tash e tutje Tos Nano duhet t ja lypi p sh supermbeses se sales. sepse si p!dh I mir merito vemendje mashkullimi.
  a jem apos jem proamerikan?

 2. tom simitja says:

  ja var
  s ja var
  bill bandilli
  ben detyren
  si kurvar

Lini një Përgjigje te tom simitja Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *