VIDEO/ Ky është goli më i bukur në dy fazat e para të Kategorisë Superiore

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Donjet-Shkodra-Flamurtari-490x327Goli i shënuar nga mesfushori i Flamurtarit, Donjet Shkodra është zgjedhur si goli më i bukur në dy fazat e para të kampionatit.

Federata Shqiptara e Futbollit hapi një anketë duke përzgjedhur golat më të bukur të shënuar në dy fazat e para, ku tifozat votuan për vendin e parë golin e shënuar nga Donjet Shkodra që mori 164-vota, në takimin mes Flamurtarit dhe Luftëtarit.

Pas tij u rendit goli i lojtarit të Luftëtarit Donald Rrapo me 109-vota, që e shënoi në sifdën ndaj Kukësit.

Dhe në vendin e tretë u klasifikua goli i mesfushorit të Partizanit, Idriz Batha me 88-vota në sfidën kundër Vllaznisë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *