FOTOT/ 58 orë nën borë, ja si mbijetoi 22-vjeçarja italiane

Kjo vajzë është një prej 9 të mbijetuarve në hotelin në Rigapiano.

Ajo quhet Georgia Galassi.

22-vjeçarja është nxjerrë pas 58 orësh nën borë.

Galassi ka rrëfyer tmerrin që përjetoi.

“Hëngra akull dhe borë për të shuajtur etjen”, rrëfen italiania.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-308-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-308.jpg","attachment_id":619082},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-288.jpg","attachment_id":619083},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-272-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-272.jpg","attachment_id":619084},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-254-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-254.jpg","attachment_id":619085}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *