FOTOT/ Çfarë arme fsheh truproja i Trump nën pallto?

Jo vetëm Donald Trump, po edhe njerëzit që e rrethojnë vazhdojnë të jetë në qendër të mediave të botës.

Teksa fushata elektorale dhe emërimi i tij për president të 45-të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u përcoll me shumë kontroversa, tash debat po zgjojnë dhe truprojat e tij, transmeton Telegrafi.

Faqja Arms Inc. në Facebook, që i dedikohet adhuruesve të armëve, ka publikuar disa foto të parakalimit të Trumpit në rrugë, bashkë me gruan e tij sllovene, Melania.

Kureshtja e shikuesve të fotove të postuara është tek një truproje, që thuhet se ka proteza prostetike dhe se duart i ka të fshehura e në gatishmëri me armë.

“Çfarë mitralozi mendoni se truproja e Trumpit po fsheh nën pallto, prapa duarve të rrejshme?”, është pyetja që shtrohet që zgjon dilema për armën që fshihet lehtë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-295-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-295.jpg","attachment_id":618781},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-276-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-276.jpg","attachment_id":618782},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-261-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-261.jpg","attachment_id":618783},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-246-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-246.jpg","attachment_id":618784}]

2 komente në “FOTOT/ Çfarë arme fsheh truproja i Trump nën pallto?”

  1. Profesion ist. A.C says:

    Po, agjeti ka nje arme te fshehur por sherbimi
    Sekret e ka pozicionuar gabim. Jepni mendimin
    Tuaj profesional.

  2. ORION84 says:

    Nuk i ka duart fallso, thjesht i mbajti per disa minuta ashtu. Ne disa video te tjera shikohet qe ai i leviz gishtat/doren duke rregulluar xhaketen ne menyre krejt normale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *